Budowa hali z przeznaczeniem na stację paliw oraz myjnię to wymagające wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych ekip konstrukcyjnych. Budowa stacji paliw jest przedsięwzięciem prowadzonym w specyficznych warunkach i doświadczenie jest w tym przypadku kluczowe. Budowa wymaga dokładnego zaplanowania oraz uzyskania wymaganych pozwoleń na budowę. Inwestycja musi być przede wszystkim bezpieczna, ponieważ składowane są tu gazy oraz paliwa płynne.  

Przede wszystkim zadbaj o dobrego dostawcę

Kluczowym zadaniem przed którym staje każdy inwestor jest zaopatrzenie stacji paliw oraz myjni w urządzenia najwyższej jakości. Należą do nich dystrybutory paliwowe oraz LPG, zbiorniki paliwowe,  systemy kontrolno-pomiarowe, także odpowiednie kompresory i niezbędne odkurzacze  samoobsługowe. Zadbaj o najlepszych dostawców i poszukaj doświadczonego zespołu serwisowego do myjni samochodowych. Przede wszystkim wybrani specjaliści muszą znać się na budowach stacji i baz paliw oraz budowie myjni.

Bezpieczeństwo i jakość wykonania hali dla stacji paliw

Inwestycja musi być pod nadzorem wykwalifikowanych specjalistów. Są oni konieczni, gdy chcesz postawić halę dla stacji paliw oraz myjni. Należy przygotować dokumentację projektową, dokonać konfiguracji zainstalowanych urządzeń oraz uzyskać potrzebne pozwolenia na budowę z decyzję o warunkach zabudowy. Zlecając to specjalistom będziesz pewny, że Twoja inwestycja zostanie wykonana w sposób bezpieczny oraz z wysokiej jakości materiałów. Zawsze sprawdzaj uprawnienia oraz najlepiej dodatkowo referencje ekipy.